VÝROBKY

Ceník výrobků

Ceny komodit RV

  • pšenice 1q - 500,-

  • ječmen 1q - 500,-

  • tritikale 1q - 500,-

  • oves 1q - 500,-

  • seno 1 balík - 640,-

  • sláma 1 balík - 320,-

  • kukuřice 1q - 600,-

  • řepa krmná 1q - 140,- (jen na objednávku)

  • mák 1kg - 80,-

* ceny uvedeny s DPH

Hovězí směsný balíček - cca 5kg Charolais

Cena balíčku včetně DPH: cca 750 Kč

Hovězí maso z farmy

Chlazené vakuově balené hovězí maso s plemene Charolais

Složení balíčku: 1 kg h. zadní, 1 kg h. přední, 0,8 kg roštěnec nebo fal. svíčková, 1 kg kližka nebo krk, 1 kg žebra, bok, pupek

Charolais je jedním z nejpopulárnějších masných plemen. Díky němu znají malé městečko Charolais, podle kterého se plemeno jmenuje, gurmáni na celém světě. Plemeno je šlechtěno na vysokou kvalitu masa, velký tělesný rámec, mohutné nejkvalitnější masné partie a výborné pastevní schopnosti.

Zvířata jsou chována přirozeným způsobem na pastvinách. Kvalitu masa ovlivňuje pohyb zvířat a různorodá přírodní strava. Krávy se nedojí, veškeré mléko sají telata, která vyrůstají volně na pastvě. Pro kvalitu masa jsou důležité vysoké přírůstky, aby zvířata mohla být porážena mladá, to jest do věku 24 měsíců.

Podstatou zrání je uvolňování svalových vazeb aktinu a myosinu a částečný rozklad bílkoviny na polypeptidy především působením kyseliny mléčné. Ta vzniká ve svalech z krevního cukru glykogenu. Na tomto procesu se dále zúčastňuje řada svalových enzymů. Maso postupně křehne, zvyšuje vaznost a získává specifické lahodné aroma.

Vepřový směsný balíček - 3,5-4 kg Přeštické prase

Cena balíčku včetně DPH: cca 400 Kč

Vepřové masíčko z farmy

Chlazené vakuově balené vepřové maso z plemene Přeštického černostrakatého

Složení balíčku: 0,8kg vepřového boku, 1,2 kg vepřové kýty, 0,7kg vepřové kotlety-pečeně, 0,7 kg vepřové krkovice, 0,6 kg vepřové plecko.

Přeštické černostrakaté plemeno prasat je původní lokální plemeno v západních Čechách a v současné době se z rozhodnutí Ministerstva zemědělství ČR chová jako genetický zdroj. Maso přeštických prasat je neobyčejně křehké ,šťavnaté a jemně prorostlé tukem.

Vepřové maso pochází z faremního chovu. Klademe velký důraz na kvalitní život všech našich zvířat, které na farmě chováme.

Potravina nejvyšší kvality, bez konzervantů od českého producenta. Výrobek z podhůří Krkonoš, od tradičního regionálního výrobce. Při chovu prasat, se nepoužívají žádné látky urychlující růst. Vepřové maso vakuově baleno, bez použití konzervačních látek. Cena je pouze orientační, skutečná cena za výrobek či zboží bude upřesněna, při předání zboží, cena se odvíjí od skutečné váhy výrobku či zboží.